Çorlu Belediyesi'nin Temizlik Çalışmaları Devam Ediyor
reklam
08 Haziran 2020
Çorlu Belediyesi'nin Temizlik Çalışmaları Devam Ediyor

Çorlu Belediyesi'nin Temizlik Çalışmaları Devam Ediyor

Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı 30 ekip, Havuzlar Mahallesi yol güzergâhındaki alanlarda temizlik çalışması gerçekleştirdi. Yol güzergâhlarını süpürge makineleri ile süpüren ekipler, etrafa atılan çöplerin temizliğini de yaptılar.

Havuzlar Mahallesi yol güzergâhındaki alanlarda çalışma gerçekleştiren Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yol güzergâhlarının yanı sıra etrafa atılan çöplerin temizliğini de yaptılar.

Gerçekleştirilen temizlik çalışmalarını yerinde inceleyen Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Güner Çetin bölgede genel mıntıka temizliğinin yanı sıra boş arsalarda da temizlik çalışması yaptıklarını ifade etti. Çetin, “Ekiplerimiz, yol güzergâhlarını yol süpürge makineleri ile süpürürken, etrafa atılan çöplerin temizliğini de yaptılar. Havuzlar Mahalle Muhtarı’mız Ahmet Özgür ile birlikte tespit ettiğimiz boş arsaların yanı sıra metruk alanlarda çevreye atılan çöplerin temizliği ve genel mıntıka temizliği yapan ekiplerimiz, aynı zamanda yapılması planlanan park alanlarının tesviye çalışmalarını da gerçekleştirdiler. Çalışmalarımızı, şehrimizin farklı noktalarında da sürdüreceğiz.” dedi.

Yapılan temizlik ve tesviye çalışmalarını takip eden Başkan Yardımcısı Çetin çevreyi korumanın bir insanlık görevi olduğunu belirterek, tüm vatandaşları çevremizi temiz tutmaya davet etti ve çevreyi kirletenlerin mutlak surette Çorlu Belediyesi WhatsApp İhbar Hattı’na bildirilmesinin önem arz ettiğini söyledi.
Editör : Tuğberk Erdem
84 Okunma
KÖŞE YAZARLARI
Murat Sevgi

Murat Sevgi

Yılmaz Çivici

Yılmaz Çivici

Nijat Ayvaz

Nijat Ayvaz

Mehmet Ali Esmer

Mehmet Ali Esmer

Atıf Mutlu

Atıf Mutlu