Rasim Başkan’ın 15 Yıllık Hayali Gerçek Olacak
reklam
14 Ağustos 2020
Rasim Başkan’ın 15 Yıllık Hayali Gerçek Olacak

Rasim Başkan’ın 15 Yıllık Hayali Gerçek Olacak

Ergene İlçesi Velimeşe Mahallesi’ne kazandırılması planlanan Gölet Projesi’nin ihalesinin yapıldığını kaydeden Belediye Başkanı Rasim Yüksel, 15 yıllık hayalinin gerçeğe dönüştüğünü söyledi. Projede, yüklenici firmaya teslim için geri sayım başladı.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in 15 yıllık hayali olan Velimeşe Mahallesi Gölet Projesi’nin ihale süreci tamamlandı. Yüklenici firmaya yapılacak olan teslimin ardından proje için geri sayım başlayacak.

Ergene Belediyesi’nin taahhüt ettiği her projeyi bir bir hayata geçirdiğini ifade eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Hangi mahallemiz için ne söz verdiysek hepsini tek tek yapacağız. Geçmiş dönemde olduğu gibi bu görev süremiz içerisinde de halkımıza verdiğimiz tüm sözlerimizi tutacağız. Ergene Belediyesi, sosyal belediyedir. Her zaman Türkiye’deki diğer belediyelerimize önder olduk, önder olmaya da devam ediyoruz. Çok kısa zamanda sportif faaliyetlerimizle öncü olduk, öncü olmaya devam ediyoruz. İşte Ergene Velimeşespor, Türkiye’nin her tarafında onurla, gururla temsil ediyor. Bu başarı, bizi göreve getirenlerindir. Bu başarı, sizin başarınızdır. O yüzden biz yaptığımız çalışmalarla her zaman onur duyuyoruz, gurur duyuyoruz. Vakıflar Mahallesi Futbol Sahasının ihalesini yaptık. İtiraz süresi bittikten sonra yüklenici firmaya teslim edeceğiz. 1 yıl içerisinde Vakıflar Futbol Sahası’nı gençlerimizin, halkımızın hizmetine açacağız.” dedi.

BAŞKAN’IN HAYALİ GERÇEK OLUYOR

Velimeşe Mahallesi için hazırlanan projenin, örnek proje özelliği taşıdığını ifade eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Muhtarımız her zaman dile getirdi, öncü oldu. Benim de 15 yıllık hayalimdi. Velimeşe Mahallesi’nde gölet projemizin ihalesini yaptık. İhalesi bitti, Allah’ın izniyle yüklenici firmaya teslim edeceğiz ve vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Ben, her zaman söylüyorum. Ben Ergene’de gücümü Haktan alıyorum, halktan alıyorum. O yüzden sizler benim arkamda durduğunuz sürece -ki zaten duruyorsunuz-, bizim alnımız açık. Her zaman söylüyorum, söylemeye de devam ediyorum. Çok güzel projelere imza atmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.
Editör : Tuğberk Erdem
8951 Okunma
KÖŞE YAZARLARI
Murat Sevgi

Murat Sevgi

Yılmaz Çivici

Yılmaz Çivici

Nijat Ayvaz

Nijat Ayvaz

Mehmet Ali Esmer

Mehmet Ali Esmer

Atıf Mutlu

Atıf Mutlu