Belediye Tesisleri, Kutlamaların Ortak Adresi Oldu
reklam
12 Temmuz 2021
Belediye Tesisleri, Kutlamaların Ortak Adresi Oldu

Belediye Tesisleri, Kutlamaların Ortak Adresi Oldu

Çorlu Cumhuriyet Parkı’nda hizmet veren Kafe 1923 ve Alipaşa Mahallesi’nde hizmet veren Tenis Kafe, özel gün kutlamalarında Çorlulu vatandaşlar tarafından sıklıkla tercih edilen sosyal tesisler hâline geldi.

Çorlu Belediyesi İktisadi ve Sosyal Tesisler İşletmesi tarafından işletilen Kafe 1923 ve Tenis Kafe, vatandaşların özel gün kutlamalarında hizmet vermeye devam ediyor. Çorlulu vatandaşlar tarafından sıklıkla tercih edilen sosyal tesisler hâline gelen Tenis Kafe ve Kafe 1923; doğum günü, diş buğdayı, baby shower ve veli toplantısı gibi pek çok farklı türde organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Özel günlerini Tenis Kafe’de ya da Kafe 1923’te kutlamak ve misafirlerini ağırlamak isteyen vatandaşlar, hafta içi ya da hafta sonu olmak üzere en fazla 3 saat sürecek organizasyonlarda 250 TL ücret karşılığında mekânları kiralayabiliyor. Sıcak-soğuk içecek hizmetini kutlama yapılacak mekâna göre Tenis Kafe veya Kafe 1923’ten karşılama koşuluyla çeşitli etkinlikler için kiralayabilen vatandaşlar, isteğe bağlı olarak mekân süslemesi yapıp yiyeceklerini kendileri temin edebiliyor.

Tenis Kafe ve Kafe 1923, özel günlerinde iyi vakit geçirmek isteyenlere keyifli atmosferleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Rezervasyon yaptırmak isteyen vatandaşlar, Kafe 1923’ü ya da Tenis Kafe’yi ziyaret ederek yetkililerden bilgi alabiliyorlar.
Editör : Tuğberk Erdem
187 Okunma
KÖŞE YAZARLARI
Murat Sevgi

Murat Sevgi

Yılmaz Çivici

Yılmaz Çivici

Nijat Ayvaz

Nijat Ayvaz

Mehmet Ali Esmer

Mehmet Ali Esmer

Atıf Mutlu

Atıf Mutlu