Jet Çözüm Ekibi Yollara İndi
reklam
10 Haziran 2020
Jet Çözüm Ekibi Yollara İndi

Jet Çözüm Ekibi Yollara İndi

Çorlu Belediyesi, yollarla ilgili müdahale gerektiren sorunları hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmak amacıyla “Jet Çözüm Ekibi” Projesi’ni hayata geçirdi. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olan ekip, 7 gün 24 saat esasına göre hizmet verecek.

Çorlu Belediyesi’nin yeni projesi olan “Jet Çözüm Ekibi”, hizmet vermeye başladı. Çorlu sınırları içerisindeki yollarda yaşanan sorunlar için göreve başlayan Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Jet Çözüm Ekibi, 7 gün 24 saat esasına göre hizmet verecek.

Vatandaşların yollarla ilgili taleplerini dikkate alarak harekete geçecek ekipler, Çorlu Belediyesi sorumluluk alanında yer alan sokak, cadde ve bulvarlarda ortaya çıkan sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturmak üzere canla başla çalışmaya hazır olarak bekleyecek.

WhatsApp uygulaması ile 0533 020 59 59 numaralı telefondan Jet Çözüm Ekibi’ne ulaşabilecek olan vatandaşlar, Çorlu Belediyesi’nin sınırları içerisindeki yollarda yaşanan asfalt sorunlarının fotoğrafını çekerek konum bilgisi ile yolladıklarında, ekipler en kısa sürede söz konusu adrese ulaşarak çalışmalara başlayacak ve talepler en kısa sürede karşılanmış olacak.
Editör : Tuğberk Erdem
68 Okunma
KÖŞE YAZARLARI
Murat Sevgi

Murat Sevgi

Yılmaz Çivici

Yılmaz Çivici

Nijat Ayvaz

Nijat Ayvaz

Mehmet Ali Esmer

Mehmet Ali Esmer

Atıf Mutlu

Atıf Mutlu