Hepimiz Aynıyız Aslında, Sadece “+1” Farkla
reklam
13 Nisan 2021
Hepimiz Aynıyız Aslında, Sadece “+1” Farkla

Hepimiz Aynıyız Aslında, Sadece “+1” Farkla

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla ZİÇEV ile birlikte “21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü Resim Atölyesi” konulu bir program düzenledi.

Tekirdağ’ın Merkez İlçesi Süleymanpaşa’da bulunan ZİÇEV Tekirdağ Şubesi’nde gerçekleştirilen resim atölyesi programında çocuklarla yakından ilgilenen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yapılan resimleri uzun süre inceledi. Çocukları tek tek tebrik eden Başkan Kadir Albayrak, kurum sorumlularına da çalışmalarında başarılar diledi.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla düzenlenen böylesi güzel ve anlamlı etkinlikte siz çok değerli çocuklarımızla bir arada olduğum için çok mutluyum. Tüm çocuklarımızın yaptığı resimleri az önce inceledim. Hepsi birbirinden güzel resimler, bunun için sizleri tebrik ederim. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak farklı renklerin dünyamıza ve hayata ayrı bir güzellik kattığının bilinciyle Down Sendromlu bireylerimizin ve ailelerinin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Resim Atölyesi programı Başkan Kadir Albayrak’ın konuşmasının ardından Sarı Çizmeli Mehmet Ağa gösterisi, öğrenciler tarafından yapılan resimlerin değerlendirilmesi ve katılımcılar tarafından öğrencilere hediye takdim edilmesi ile son buldu.
Editör : Tuğberk Erdem
338 Okunma
KÖŞE YAZARLARI
Murat Sevgi

Murat Sevgi

Yılmaz Çivici

Yılmaz Çivici

Nijat Ayvaz

Nijat Ayvaz

Mehmet Ali Esmer

Mehmet Ali Esmer

Atıf Mutlu

Atıf Mutlu